0
0

Тушенька туристична

Продано
Код товару: 193-1013
0
ТОВ "ЕКОДАМПРОД" - виробництво з виготовлення туристичного харчування. Чому тушонка в основному це туристичний продукт? Тому що жодна каша, приготована на багатті не буде такою смачною, якщо в неї не додати баночку ароматної тушонки. Саме таке тушонк..
50грн.
Продано
Код товару: 193-1012
0
Якщо ви часто подорожуєте та є любителем полювання та риболовлі – сміливо можна поповнювати запаси м'ясних консервів. Це не тільки зручно при використанні у поїздці, це ще й нереально смачно! М'ясо піддається процесу гасіння, заправляється спеціями і..
83грн.
Продано
Код товару: 193-1017
0
Курка у власному соку – тушонка для тих, хто стежить за своєю фігурою. Це дієтичний продукт, відмінне джерело білка та просто смачний м'ясний продукт. Тим паче у тушкованому вигляді курка зберігає максимум корисних речовин. Усі натуральні інгредієнти..
68грн.
Продано
Код товару: 193-1014
0
У будь-якому туристичному поході захочеться поїсти, і, якщо немає можливості чи бажання готувати вогнищеву їжу вам на допомогу прийде український виробник "ЕКОДАМПРОД" та їхня смачна, а головне - натуральна продукція. Для свого виробництва компанія в..
50грн.
Продано
Код товару: 193-1015
0
Тушонка плов з бараниною — ситно, смачно, зручно. У горах варити плов довго. А з цією консервою, щоб отримати гарячий і ситний плов, достатньо мати з собою пальник. Соковиті шматочки баранини з додаванням лаврового листа, цибулі, чорного перцю та сол..
64грн.
Продано
Код товару: 193-1011
0
М'ясні консерви чудово замінюють свіжоприготовлену їжу на природі. Це відмінний спосіб підкріпитися на полюванні або рибалці, а так само запастися енергією, перебуваючи в туристичному поході. Крім того, зручна бляшана банка, яка не вимагає для свого ..
70грн.
Продано
Код товару: 193-1010
0
М'ясні консерви складають основу харчування в туристичних походах і в будь-якому роді активного відпочинку. Знаходять своє застосування в полюванні та риболовлі. Постачається тушонка в бляшанках, які легко відкриваються навіть без наявності консервно..
132грн.
Продано
Код товару: 193-1007
0
Для любителів туризму та активного відпочинку дуже важливо продумати всі деталі для комфортного проведення часу. На сьогоднішній день є безліч способів приготувати їжу на природі, барбекю, на багатті або взяти з собою готову. Вся їжа приготована в та..
150грн.
Продано
Код товару: 193-1001
0
Консерви – це чудова альтернатива свіжоприготовленій їжі особливо в умовах туристичного походу, кемпінгу, полювання чи риболовлі. Подорожувати стало набагато простіше з появою різних консервів, для вживання яких достатньо розігріти їх і відкрити банк..
50грн.
Продано
Код товару: 193-1003
0
Для туристичних походів, риболовлі або походів на полювання необхідно збалансоване харчування, яке забезпечить необхідною кількістю енергії, вітамінами та мікроелементами. У польових умовах м'ясні консерви саме те, що потрібно для повноцінного харчув..
50грн.
Тушенька туристична
Онлайн курсы IT